ליווי נפשי-רוחני הוליסטי

ליווי של תהליכים רוחניים ונפשיים עמוקים
עיבוד ואינטגרציה של חוויות רוחניות
הדרכה לגבי המלכודות והאתגרים שבתהליך ההתעוררות הרוחנית
באמצעות שילוב כלים וגישות מעולמות הרוח, הנפש והרפואה הטבעית

אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות ושנותנים לי המון משמעות בחיים, הוא לתת ליווי רוחני, תמיכה נפשית והדרכה לאנשים שנמצאים בתהליך התעוררות וחקירה רוחנית.

אני עוזרת לאנשים להתחבר לרגשות שלהם, להקשיב, להבין ולאהוב את עצמם יותר, להתיידד עם המקומות שהם שופטים בעצמם ולהתחבר לעצמי האותנטי שלהם, כמו גם לפלס את דרכם בעולמות הרוח באופן יותר מודע ומתוך חיבור פנימי, כדי שכל התהליכים הרוחניים שהם עושים יוכלו להצמיח אותם באמת ולא יהוו מעקף רוחני, או יובילו למשבר שניתן למניעה או לצמצום.

הליווי תומך בתהליך ההתפתחותי האינדיווידואלי, בוויסות רגשי, באינטגרציה של חוויות רוחניות ובהתמודדות עם הפער ביניהן לבין המציאות היומיומית. הוא מאפשר ראייה רחבה על התהליך הרוחני ועל תפקיד הגוף-נפש בתוכו, כמו גם כיצד לצלוח את המסע תוך כדי מודעות למלכודות השונות שקיימות בדרך הרוחנית.

בליווי אני משלבת, בהתאם לצורך ולרצון של המְלֻוֶּה - כלים וגישות להרחבת המודעות ולעבודה עם רגשות, כמו פסיכותרפיה רוחנית, אימון רגשי בגישות תקשורת מקרבת ו"המצפן", מיינדפולנס, דמיון מודרך וקלפים טיפוליים, יחד עם כלים מהרפואה הטבעית כמו צמחי מרפא, פרחי באך ונטורופתיה, שנותנים תמיכה נפשית וגופנית לכל התהליך.

כל זאת בנוסף לאינספור תובנות שהתהוו בעקבות ההליכה שלי בדרך הרוחנית ב-12 השנים האחרונות, למידה של הנושא במגוון דרכים, שעות וימים רבים של קריאת ספרים ומאמרים, צפייה בהרצאות ובסרטים דוקומנטריים, השתתפות בשלל סדנאות, קורסים וטיפולים, שיחות עם אנשים והתנסויות במגוון פרקטיקות וחוויות.

הקליניקה שלי נמצאת ברמת אביב, או בזום.

מוזמנים לתאם איתי שיחת ייעוץ בזום בת חצי שעה ללא עלות.

מה מטופלים אומרים עלי

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

גללו שמאלה או ימינה

הצצה לקליניקה

שלחו הודעה ותאמו איתי שיחת ייעוץ בזום בת חצי שעה ללא עלות